System reklamy Test

jaki piec co
  • Stary piec dożywa powoli swojego żywota. Jak wiadomo producent swój produkt chwali. Najlepsze są opinie użytkowników.
    Zależny mi na
    -długopalnośći
    -łatwości obsługiwania
    -uniwersalność
    Oczywiście piec na węgiel kamienny
  • 7 Odpowiedźi sortuj według
  • Vote Up0Vote Down ninjaninja
    Ta odpowiedź została zaakceptowana.
    Najmniejszej obsługi potrzebują piece gazowe.
    Z kotłów na paliwa stałe to sprawdź ofertę defro. zębiec, sas, ogniwo
  • Gaz to na pewno najmniej obsługi. Tylko tak jak pisałem piec na węgiel.
  • Defro optima komfort plus
  • Podbiję temat, bo także szukam kotła, ale zastanawiam się nad firmą Piecbud, bo słyszałem o nich dobre opinie, poczytałem sobie i tak myślę, żeby od nich wziąć piec. Może ktoś zna tą firmę?
  • od firmy piecbud mam kocioł kj g (automatyczny, podajnik ślimakowy) i sprawdza się bardzo dobrze w użytkowaniu, przede wszystkim prosta obsługa, dosyć uniwersalny opał (groszek, węgiel, drewno), sterownik pokojowy. zrobili mi go naprawdę porządnie, także zakup jak najbardziej udany. aha, mam go od roku.
  • Zamówiłem kocioł od nich, mam go od miesiąca i to był bdb wybór - do tej pory wszystko działa bez zarzutu, oby tak dalej! A piec praktycznie nie potrzebuje żadnej obsługi nie wymaga, jedyne co to ustawić temp i zasypać zasobnik.
  • Fakt kocioł gazowy wymaga sporadycznego wglądu, rz po raz trzeba się przejść i sprawdzić ciśnienie i temperature i tyle. polecam taki rozwiązanie

Witaj nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeżeli chcesz dołączyć użyj jednego z poniższych buttonów!

Zaloguj używają konta Facebook Logowanie z OpenID Logowanie z Twitter

Aktywni w tej dyskusji

Otagowano

Kategorie | Kontakt | Regulamin

© 2011 - 2017 Dopytaj.pl