System reklamy Test

Jak dodać organizmowi energii?
  • Jestem ostatnio stale zmęczona i osłabiona. Nie mam na nic siły ani ochoty. Strasznie się z tym czuję, bo zawsze byłam osobą pełną energii, której wszędzie było pełno, a teraz najchętniej nie ruszałabym się z kanapy. Kawa pobudza mnie tylko na chwilę, z resztą to chyba nie jest najzdrowszy sposób, bo ile można wypić kaw dziennie. Macie jakieś pomysły, co zrobić z taką niemocą?
  • 6 Odpowiedźi sortuj według
  • Chyba każdego niekiedy takie coś dopada,jesteśmy przecież tylko ludźmi:) Skoro kawa Ci nie pomaga,to byś musiała sięgnąć po jakieś tabletki...ale jakie najlepiej pobudzają,nie wiem..poszperaj w Internecie,zobacz na forach.
  • Może za mało witamin? pojedz trochę więcej owoców, spróbuj pobrać witaminy w tabletkach. Radziłabym także zrobić badania, może coś niedobrego się dzieje i dlatego masz takie objawy.
  • Kawa nie jest dobrym środkiem pobudzającym, zresztą picie jej w dużych ilościach zle wpływa na organizm. Polecam tabletki z żeń-szenia z Gal, powinny pobudzić cię do działania, ale nie od razu będą skutkować, jednak jak zaczniesz je systematycznie zażywać powinnaś zauważyć efekty.
  • Też łykam żeń-szeń Gala :) Moja mam poradziła mi ten sposób i się sprawdza. Łykam je od jakiegoś miesiąca i efekty są super. Koncentracja podrosła i nie czuję takiej apatii.
  • Możesz mieć anemię. Tak jest często w przypadku osób starszych, że mają anemię i nawet o tym nie wiedzą. Można o tym poczytać tutaj: http://klubseniora.pl/ jest tam sporo informacji na temat właśnie diety u osób starszych. Tobie polecam po prostu zbadanie się najpierw.
  • Zamówcie sobie kawa lavazza, przyznam, że jak spróbowaliśmy w domu to jest to od tego momentu nasza ulubiona kawa. Niestety nie zawsze możemy ją dostać gdzieś w marketach, dlatego od czasu do czasu zamawiamy w sklepie online - https://kiwikawa.pl/ jak ktoś jest z Warszawy to może do nich podjechać na Branieckiego chyba. No, ale jeśli chodzi o energię to nie muszę chyba nikogo przekonywać, że dodaje jej bardzo dużo? :-)

Witaj nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeżeli chcesz dołączyć użyj jednego z poniższych buttonów!

Zaloguj używają konta Facebook Logowanie z OpenID Logowanie z Twitter

Aktywni w tej dyskusji

Kategorie | Kontakt | Regulamin

© 2011 - 2017 Dopytaj.pl