System reklamy Test

Jakie odkurzacze są najlepsze?
  • Hej. Jakie Waszym zdaniem odkurzacze są najlepsze? Workowe, bezworkowe, automatyczne? I przede wszystkim dlaczego tak myślicie? Proszę o rady, bowiem poszukuję prezentu ;)
  • 4 Odpowiedźi sortuj według
  • moim zdaniem automatyczne bo pracują za nas. Bezworkowemu chyba bym nie zaufala.. a wodny nie sprawdził się u mnie. Jeśli prezent to tylko automatyczny bo nie ma nic lepszego nić podarowanie komuś odrobiny wygody ;)
  • Też się zastanawiam na tym który jest najlepszy, jestem panią domu raczej starej daty, ale czas pójść choć trochę do przodu ! Doradźcie coś mam w domu duże otwarte przestrzenie z wykładzinami, wiec potrzebuje czegoś co dobrze radzi sobie z kurzem bo mój mąż jest alergikiem !
  • ja też byłam na początku źle nastawiona ale zaryzykowałam i warto było :) sama mam alergię i dlatego często sprzątam a teraz sprząta za mnie mój robojet :) http://www.robojet.pl/ sama zobacz jakie to cudo!!
  • Faktycznie wygląda imponująco. I patrzałam na ceny, muszę przyznać , że nie jest najgorzej. Myślałam że takie cacko będzie o wiele droższe. A tu niespodzianka. Chyba zaryzykuje i kupie, co mi szkodzi, raz się żyje, jak człowiek sam nie spróbuje to się nigdy nie przekona !

Witaj nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeżeli chcesz dołączyć użyj jednego z poniższych buttonów!

Aktywni w tej dyskusji

Kategorie | Kontakt | Regulamin


© 2011 - 2017 Dopytaj.pl