System reklamy Test

Jak to jest z tym marketingiem sieciowym?
  • Cześć,
    są wakacje, a ja wciąż się uczę więc mam wolne. Już trochę denerwuje mnie siedzenie w domu, a pieniądze by się przydały. Znam parę osób pracujących w Avonie, zastanawiam się czy sama się za to nie zabrać. One sobie ogólnie to chwalą, ale ja nie wiem czy jest sens. Poczytała trochę w necie - choćby ten artykuł: Anna Kokocinskaale wciąż się łąmię. Ktoś ma jakąś wiedzę/doświadczenie w tej kwestii?

Pozdrawiam,
    Ola
  • 2 Odpowiedźi sortuj według
  • No to proste, chodzisz po znajomych i pytasz czy by coś nie chciały od ciebie zamówić, tak zwane MLM ;) można sprzedawać sporo innych rzeczy jak magnesy reklamowe, kosmetyki czy perfumy, na rynkach łatwo takich ludzi spotkać ;)
  • W tej chwili to mozna zarobić na wszystkim, tylko trzeba chcieć. Kolega otworzył portal i sprzedaje rzeczy, które produkuje firma, która znajduje się tuż za płotem u niego. Ogólnie z gadżetów reklamowych kupił balony reklamowe z adresem strony coś takiego - http://www.aviotex.com.pl/ podobno wejścia na stronę dość mocno mu skoczyły do góry.

Witaj nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeżeli chcesz dołączyć użyj jednego z poniższych buttonów!

Zaloguj używają konta Facebook Logowanie z OpenID Logowanie z Twitter

Aktywni w tej dyskusji

Otagowano

Kategorie | Kontakt | Regulamin

© 2011 - 2017 Dopytaj.pl