System reklamy Test

Szkolenia dla szukających pracy
  • Cześć. Znacie może jakieś szkolenia dla osób szukających pracy? A braliście może w jakimś udział? Co o nich myślicie, przydają się?
  • 11 Odpowiedźi sortuj według
  • brałem udział w tylko jednym kursie w ciągu całego życia. To był kurs odnośnie motywacji. Muszę powiedzieć że dał większe efekty niżeli kursy robione np w urzędzie pracy
  • Odnośnie motywacji to znam jedno szkolenie http://www.mistrzmotywacji.pl/ kurs online, za darmo :) motywacja zawsze się przyda a kursy- mistrz motywacji naprawdę są skuteczne, zobaczcie sami. Ja byłam zadowolona i do dziś korzystam z tych umiejętności.
  • hmmm mistrz motywacji??? Brzmi całkiem ciekawie... sama nie wiem co o tym myśleć, ale chyba się skuszę na to szkolenie. Tym bardziej że właśnie od 2 miesięcy mam nową pracę i motywacji do niej mi bardzo brakuje! dzięki za linka
  • Brzmi nieźle to jest niezłe ;) serio, inaczej nie polecałbym. W sumie sam kiedyś nie wierzyłem w takie kursy ale opłacało się zaryzykować. Z resztą mnóstwo pozytywnych opinii słyszałem o tym kursie:) jesli masz nową pracę to warto byłoby motywować się do awansów ;>
  • będą nowe szkolenia mistrza motywacji. Ja już nie mogę się doczekać. Poprawiło to naprawdę moje podejście do wielu spraw, staram się już cieszyć każdym dniem
  • Nie brałem ostatnio udziału, może teraz mi się uda. Jak to szkolenie wygląda, chodzi mi o względy techniczne, czy potrzebna jest kamera, jakie łącze itd. Długo to trwa?
  • wejdź i się przekonaj, nie jest ci potrzebna kamera to jest szkoła by siedzieć i odpowiadać na pytania albo podchodzić do tablicy
  • Nie jest potrzebna kamera? Czyli ja tylko słucham i oglądam, ale nie mam wpływu na przebieg konferencji?
  • Cześć,

ja mogę polecić szkolenia tutaj:
    http://zawodowe-szkolenia.com/
    szkolenia płatne ale przeprowadzane profesjonalnie i przez fachową kadrę.

Witaj nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeżeli chcesz dołączyć użyj jednego z poniższych buttonów!

Zaloguj używają konta Facebook Logowanie z OpenID Logowanie z Twitter

Aktywni w tej dyskusji

Kategorie | Kontakt | Regulamin

© 2011 - 2017 Dopytaj.pl