System reklamy Test

Różnice w fantazjach erotycznych kobiet i mężczyzn
  • "Główną cechą fantazji erotycznych panów jest wyobrażanie sobie bezpośrednio samego aktu seksualnego. Kobiety mają zdecydowanie bardziej bujną wyobraźnię niż mężczyźni. Z tego właśnie powodu ich fantazje są bardziej dopracowane i skupione na szczegółach. Zasadniczo różnią się od męskich fantazji tym, że nie opierają się na samym seksie, ale też angażują wszystkie zmysły: wzroku, zapachu, słuchu i smaku. Dla kobiety bardzo ważne jest to z kim, gdzie, w jakich okolicznościach i jak."
    Zgadzacie się z tym?
  • 4 Odpowiedźi sortuj według
  • Chyba tak, choć to zależy pewnie dużo od samej osoby. Nie każdy ma dużą wyobraźnię. Poza tym kobiety też czasami lubią spontany i miejsce oraz okoliczności nie są brane pod uwagę. Jednak w większości można się zgodzić z tym stwierdzeniem
  • Zdecydowanie różnią się od męskich fantazji. Wiem po sobie jak zaczynam fantazjować najważniejsze są właśnie te szczegóły-spojrzenie, dotyk ręki, zmysłowy uśmiech czarującego mężczyzny...Sam finisz nie już taki ważny.
  • Chyba tylko u mnie takie problemy, że nie mam nigdy żadnych pomysłów na improwizacje. Byłem tak zdesperowany, że aż zacząłem szukać po portalach edukacyjno-seksualnych co w tej materii można poradzić. Niestety jakoś merytoryczna nie których stron była zatrważająca, ale jednak udało mi się znaleźć jeden dobry portal http://www.seks.org.pl/ myślę że warto zajrzeć i poczytać w razie braku pomysłów :)
  • Bardzo ciekawe artykuły są na tej stronie-po prostu rewelacja! Żyjemy w 21 wieku,a jednak nie wszystko jeszcze wiemy na temat seksualnych spraw;) Dobrze,że jest Internet!

Witaj nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeżeli chcesz dołączyć użyj jednego z poniższych buttonów!

Aktywni w tej dyskusji

Kategorie | Kontakt | Regulamin


© 2011 - 2017 Dopytaj.pl