System reklamy Test

jaki odkurzacz kupić?
  • Po zakupie wykładzin trzeba też kupić odkurzacz.
    Co możecie polecić aby dobrze zasysał i był cichy.
  • 13 Odpowiedźi sortuj według
  • tak tak, alejandro na pewno miał to na myśli, bo ja mam taki firmy Robojet właśnie model elegant, nie wiem czy inne firmy mają taką samą nazwę modelu, możliwe, ale ja napiszę na temat tego który mam. Tak jest on okrągły, jeździ, kręci się i sprząta. Jak z dokładnością? robocik jest tak zaprogramowany, że jeździ tyle razy po jednym miejscu aż będzie super czysto, dlatego jak dla mnie jest dokładny, ale nie wiem ile razy musi przejechać przez jedno miejsce. jak masz jeszcze jakieś pytania to proszę, chętnie odpowiem.
  • Vote Up0Vote Down alejandro
    Ta odpowiedź została zaakceptowana.
    a może automatyczny? U nas w domu spisuje się świetnie, także na wykładzinie, dodatkowy atut to że można zaoszczędzić wiele czasu dzięki temu. Gorąco polecam, szczególnie model elegant!
  • @alejandro masz na myśli te małe faje okrągłe "robocik" co same się poruszają i odkurzają ?
    Tylko jak z dokładnością odkurzania ?
  • Witam. Ja mam pytanie odnośnie ceny takiego odkurzacza no i jeszcze czy podczas odkurzania niema obawy ze np coś strąci albo spadnie ze schodów ?
  • amozeby ceny są różne zależy od firmy, ja kupiłam w sensownej cenie jak na takie urządzenie http://www.robojet.pl/index.php?cPath=11&osCsid=845409a847937bd57f55d66dc04d64bd one mają specjalne czujniki, ze schodów na pewno nie spadnie i nic nie popsuje, nie strąci. To bardzo "mądre" urządzonko.
  • Odpowiedź do: @ptasiemleczko: A zwierzęta jak na to cudo techniki reagują ?
  • jak pieski nie wiem, ja mam kota i tak, początkowo chciał się z nim bawić, ganiał, zaczepiał, a teraz nie robi już na nim żadnego wrażenia, nie zwraca na niego uwagi. Mój robocik działa bardzo cicho więc chyba mu nie przeszkadza :)
  • no to chyba idealne urzadzenie dla mojej babci :) planuje jej kupic taki odkurzacz żeby miała choć troche lżej. Myślę że uda mi sie ja do tego przekonać (wiecie to jest starsza osoba i nie przepada za takimi nowinkami technicznymi :D ). Dzięki za odpowiedź :)
  • Odpowiedź do: @amozeby: Załóż jakieś futerko i powiedz że to kotek. Tylko będize problem jak postanowi mu mleczka dać :-D :-))
  • Ja chyba nie jestem zbyt przekonana do takich automatycznych odkurzaczy. Nie za bardzo wierzę w to, aby mógł posprzątać chociaż w połowie tak dokładnie jak klasyczny. Ostatnio kupiliśmy do domu klasika http://www.mixelectronics.pl/philips-fc-873401,14012 i jest okej. Inna sprawa, że ja chyba w ogóle lubię odkurzać. Nawet mnie to relaksuje trochę. Oczywiście gdybym miała męczyć się jakimś prehistorycznym jamnikiem efekt byłby mocno denerwujący a nie relaksujący więc to zalezy również od sprzętu ;) A odnośnie takich samorobiących rózne rzeczy maszyn to widziałam ostatnio taką mini kosiarkę, która też rzekomo miała sama skosić trawnik...nie zaufałabym takiemu urzadzeniu.
  • Ostatnio na TVN turbo oglądałem jak testowali takie cuda. Niestety z posprzątaniem soli sobie nie poradliły a kosztowały koło 3tyś.
  • hm powiem tak, na próbę wysypałam teraz trochę soli i włączyłam mój odkurzacz, 3 razy musiał przejechać w tym miejscu, ale posprzątał dokładnie, one po prostu potrzebują więcej czasu, to nie znaczy że nie posprzątają.
  • To ja Ci od razu mówię, że kierowanie się „cichością” podczas wyboru odkurzacza to błąd. One są wygłuszone głównie przez to, że mają niższą moc, a przez to skuteczność, także jak chcesz porządne sprzątanie, to wybierz coś tradycyjnego, jak te tutaj: http://www.megamedia.pl/odkurzacze- .

Witaj nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeżeli chcesz dołączyć użyj jednego z poniższych buttonów!

Aktywni w tej dyskusji

Otagowano

Kategorie | Kontakt | Regulamin


© 2011 - 2017 Dopytaj.pl