System reklamy Test

Gdzie kupić przebranie na noc z ukochanym i jakie?
  • na urodziny mojego ukochanego zaplanowałam romantyczną kolację i upojną noc :) M. zawsze chciał, abym dla niego się jakoś przebrała, macie jakieś pomysły, gdzie można takie przebranie kupić? na allegro nie mam konta, także gdzieś indziej.
  • 27 Odpowiedźi sortuj według
  • W sklepie internetowym będziesz miała największy wybór. Jednak wszędzie będziesz musiała założyć konto, jednak nie będzie to bardzo pracochłonne:D
  • Zgadzam się w 100 % sklepy internetowe są najlepsze!Dokładnie zobaczysz na zdjęciach jak ubrania wyglądają,a do tego mogą się trafić dużo tańsze.I co najważniejsze każdy rodzaj przebrania wynajdziesz:)
  • Zakupy na necie mają to do siebie, że niestety rzeczy się nie przymierzy, a fotki ciuchów czy bielizny czasem odbiegają wyglądem od tych rzeczywistych. Jednak są plusy takich zakupów i ja osobiście bardzo lubię robić zakupy w necie. Bieliznę też już kupowałam i po dokładnym wymierzeniu na szczęście zawsze było wszystko ok.
  • ja najczęściej robię zakupy przez internet, są wygodne, nie wymagaja wychodzenia z domu i często dużo taniej wychodzą a niżeli zakupy stacjonarne. mogłabym ci polecić sklepi internetowy desirebutik.pl, kupiłam sobie tutaj juz 3 komplety bielizny, tania, wygodna, dobrze dopasowana i na dodatek super jakość. może również znajdziesz coś dla siebie co zadowoli twojego partnera.
  • Kurcze cieżko będzie, ja zawsze na allegro kupuje, no ale bielizny jest mase w sklepach internetowych. Musiałabym popatrzeć i Ci zapodać jakąś, gdzie nie przepłacisz a będziesz zadowolona.
    Przynajmniej nie jestem sama z tym,że wole zakupy przez internet a nie marnować czas na łażenie po sklepach..
  • ja zazwyczaj kupuje bielizne w zwyklych sklepach, jakos tak z przyzwyczajenia, nawet nie pomyslalam nigdy zeby kupowac przez internet. Takze nie znam zadnych fajnych sklepow, ale moge smialo powiedziec, ze na tej stronce ktora podala juzka sa swietne kompleciki, sexi flexi :)
  • O proszę tutaj jest moja ulubiona stronka z bielizną. http://www.desirebutik.pl
    Dość często kupuje tutaj bieliznę, jak zliczyłam to z 7-8 razy. Za każdym razem szybka wysyłka i dobrze na mnie leżały cudeńka. :)
    Więc możesz tam zaglądnąć.
  • Nie da się ukryć, że często towar jest niezgodny z obrazkiem, ale ja np. też zamawiałam w desirebutik.pl/ i jestem zadowolona. Komplet przyszedł szybko i co najważniejsze wcale nie różnił się od zestawu, który był na obrazku.
  • fajne te wszystkie komplety, biustonosze :) ale jakos nie mam przekonannia do sklepow internetowych. Wole na zywo wszystko ocenic.
  • Również kupuję bieliznę w internecie ,ale o -http://www.desirebutik.pl/ jeszcze nie słyszałam.Cudeńka mają mam nadzieję,że również dobrą jakość bo upatrzyłam sobie już kuszącą bieliznę i napewno ją kupię na walentynki.
  • Ja bieliznę kupuję tylko w sklepach stacjonarnych i jeszcze nie widziałam u mnie w mieście takich przebrań. Wiem, że są na allegro, ale sklepów internetowych nie znam niestety. Ale na tym desire jest kilka fajnych zestawów, może stąd coś wybierzesz, np. ten różowy królik haha :)
  • Właśnie ciężko taką nietypową bieliznę kupić na mieście , można się ochodzić czasem, zmarnować pół dnia i guzik z tego.. A przez internet to szybko i spokojnie przy kawce można znaleźć nieraz to i cudo! ;)
  • Teraz tak sobie pomyślałam. A jak On chciał żebyś się przebrała? Za kogoś? Za kotkę? Za pokojówkę? W tym sensie. Jeśli tak to ja Ci mogę zaproponować taki zestaw: http://www.desirebutik.pl/product/przebrania-erotyczne-strigi-koszulki-gorsety,obsessive-kostium-pokojowki-housekeeper/109/459 . Mój to się od razu ślinił na widok mnie w tym:D
  • hahah, jaki kosmtiumik pokojówki :D ja jakos nie gustuje w tego rodzaju rzeczach, smieszny mnie to wszystko ;p
  • Kurcze, dla mnie jest trochę za wyzywający. Może już jestem za stara jak na swój wiek,żeby w coś takiego się ubrać. Chociaż gdyby mój chciał to dla niego wszystko,wszystko. ;)
  • zależy w co się chcesz przebrać ja ostatnio zaskoczyłam męża przebraniem ze sklepu internetowego desirebutik.pl.

  • Ja też się chyba zdecyduję na taką niespodziankę dla męża. Przejrzałam kilka sklepów internetowych z bielizną ale chyba rzeczywiście w desirebutik maja największy wybór przebrań erotycznych i co najważniejsze w możliwej cenie. Zastanawiam się tylko co wybrać. Muszę dyskretnie podpytać męża o jego fantazje erotyczne :P
  • A ja wolę, żeby to mi mąż coś kupił. Musze go nakierowac na ten sklep, który polecacie. Zajefajne rzeczy tam są :) :X
  • Już dawno nie kupowałamsobie żadnej bielizny chyba najwyższy czas to zmienić może kupię sobie coś w tym sklepie który polecacie może poprawi się dzięki temu moje życie seksualne.
  • Przebranie pokojówki mega. Ja z desirebutik korzystam już jakiś czas i mam takie cudeńko http://www.desirebutik.pl/product/przebrania-erotyczne-strigi-koszulki-gorsety,kostium-pielegniarki-emergency-dress/109/442 :) Lubie wprowadzać nowości, nie lubię rutyny. Sex to ma być zabawa, spontaniczność i przyjemność, a nie jakiś przykry obowiązek wg schematu
  • a ja za nic w swiecie nie moge sobie siebie wyobrazic w tym przebraniu... figure mam podobna dobra, ale chodzi mi raczej o psychiczne nastawienie. Tak jakos dziwnie bym sie czula, nie wiedzialabym co robic w tym stroju tej pokojowki na przyklad.
  • No i ja mam to samo, może i takie przebieranki podobają się facetom, ale ja jakoś nie widzę w tym niczego fajnego z tego względu,że po prostu głupio byłoby mi się w czymś takim pokazać. Za to komplety na tej stronie są boskie. Nigdy nie kupowałam bielizny przez internet,ale aż mnie kusi żeby coś zamówić z tej strony ;)
  • Najlepiej poszukać w jakichś sprawdzonych sklepach internetowych, popytać, tak jeśli jak będzie problem z rozmiarem to żeby była możliwość zwrotu. Ja kupowałam w kilku sklepach internetowych i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłam :)
  • Przyznam, że temat mnie troszkę rozbawił co Wy sobie kupujecie? Przecież wystarczy ubrać jakąś fajną bieliznę zapalić kilka świeczek i będzie na pewno dobrze bez zbędnego kombinowania. Sam co jakiś czas mojej kobiecie robię prezent i kupuje jej bieliznę w sieci - https://triumfomania.pl/biustonosze/body-make-up-essentials-whu-bezowy ostatni zakup co prawda może na inną okazję, ale na upojną noc też znajdziecie sporo.

Witaj nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeżeli chcesz dołączyć użyj jednego z poniższych buttonów!

Aktywni w tej dyskusji

Kategorie | Kontakt | Regulamin


© 2011 - 2017 Dopytaj.pl