System reklamy Test

  • stosujecie Smectę na biegunkę? ja zazwyczaj nie miałam o dziwo takich problemów od dzieciństwa, ale dopadło i mnie. rozmawiałam z mamą przez telefon i właśnie poleciła mi Smectę, ale powiedziała też, że nie wie czy jej nie wycofali, bo u niej w aptece nie ma. Wiecie coś o tym?
  • 9 Odpowiedźi sortuj według
  • Pierwsze słyszę, żeby ją wycofali, jeszcze całkiem niedawno ją kupowałam, bo nas wirus dopadł. Może po prostu im zabrakło w aptece, sama nie wiem.
  • hej:) można nadal kupić naszą polską smecte bo słyszałam że jest jeszcze jakaś zagraniczna,ale nie warta kupienia. jeśli musisz użyć to kup polską. dla mnie to jest jedyny środek, który mi pomaga:)
  • Eeee pewnie mieszka na wsi i nie zawsze tam mają wszystkie towary. U mnie w mieście na pewno smecta polska jest, poza tym czego mieliby finansować zagraniczne kraje. Nawet jak czegoś w aptece nie ma, w mojej osiedlowej miłe pańcie potrafią dla Ciebie sprowadzić. ;)
  • lina222 naprawdę w aptece możesz spotkać Smecte z dwóch lini produkcyjnych. a to normą przecież u nas w Polsce. taka polityka, że lepiej dać zarobić innym, niż swojemu krajowi. myślę, że powinni zaprzestać sprzedawania towarów zagranicznych u nas, pod warunkiem, że mamy swoje polskie, często lepsze i po prostu niedocenione.
  • ja smecte stosowalam na grype zoladkowa, ale bardziej chyba na wymioty. I tak, w aptece teraz sa jakies zagraniczne smecty, ale ja sie upominam zawsze o polskie leki.
  • Mieszkam w dość małym miasteczku i można u mnie zakupić zarówno polską,jak i zagraniczną Smectę.Dlatego jeśli nie ma jej akurat w jednej aptece,to zakupisz ją na pewno w innej.Warto jednak inwestować w polskie leki,zagraniczne koncerny mają dość już pieniędzy.Dlatego zaopatrujmy się w Nasze.
  • Ta z obcymi napisami niczym nie różni sie od tej z polskimi, ma takie samo dzialanie i dawkowanie, poczytajcie tutaj, jak macie wątpliwości jak ja stosować
    http://www.smecta.pl/dzialanie/
  • dzis znow w aptece chcieli mi wcisna jakis niemiecki lek, no dajcie spokoj... bez przesady, nie znam niemieckiego a chce moc poczytac ulotke.

Witaj nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeżeli chcesz dołączyć użyj jednego z poniższych buttonów!

Aktywni w tej dyskusji

Kategorie | Kontakt | Regulamin


© 2011 - 2017 Dopytaj.pl