System reklamy Test

jaka golarka elektryczna?
  • Korzystanie z maszynek jednorazowych stało się męczące, postanowiłem zakupić golarkę elektryczną. Tylko że nie jestem w temacie. Jaką golarkę elektryczna polecacie ?
  • 9 Odpowiedźi sortuj według
  • Vote Up0Vote Down djfranekdjfranek
    Ta odpowiedź została zaakceptowana.
    Szukaj czegoś z Philips
  • Vote Up0Vote Down TomTom
    Ta odpowiedź została zaakceptowana.
    Golarka elektryczna nie dogoli tak dokładnie ;)
  • Ale za to szybciej :)
  • Vote Up0Vote Down Ekspert_Philips
    Ta odpowiedź została zaakceptowana.
    Witaj,
    Jak widzisz, pozytywną opinią cieszą się urządzenia marki Philips, czyli golarki elektryczne wyposażone w system głowic golących. Nie wiem jaki model miał na myśli Djfranek, ale w zależności od budżetu jakim dysponujesz, mogę Ci zaproponować:
    - albo golarki z ruchomymi głowicami, które lepiej dopasują się do kształtu twarzy i szyi,
    - albo golarki z tradycyjnymi obrotowymi głowicami.
    Czekam w takim razie na kontakt na ekspert@philips.com. Chętnie pomogę, ale poza przedziałem cenowym, napisz też:
    - czy masz twardy zarost,
    - czy masz wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę.
    Pozdrawiam,
    Ekspert Philips.
    ________________ ___
    Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.
  • Witam @Ekspert_Philips
    Zarost szczególnie twardy nie jest, skóry strasznie wrażliwej też nie mam.
    Budżet 400-500 zł, oczywiście czym taniej tym lepiej. :)
  • Witaj,
    Dziękuję za szybką odpowiedź i postaram się pomóc. Otóż w cenie, którą wskazałeś możesz dostać model wykorzystujący mechanizm ruchomych głowic golących. Tak jak pisałem wcześniej, system ten pozwala lepiej dopasować się do kształtu twarzy i szyi, dzięki czemu golenie jest bardziej precyzyjne.
    Ze swojej strony mogę Ci śmiało polecić golarkę elektryczną z serii Senso Touch 2D marki Philips – RQ1160:
    - jest to urządzenie, które pozwala golić się zarówno na sucho, jak i z użyciem pianki czy żelu, co dla wielu mężczyzn jest bardzo ważnym elementem codziennej higieny,
    - każda z trzech głowic, została wyposażona w system podwójnych ostrzy, z których pierwsze podnosi włoski, a drugie ścina zarost tuż przy skórze, dzięki czemu golenie jest dokładniejsze,
    - atutem tej golarki, jest baza czyszcząca, która precyzyjnie wyczyści głowice golące, optymalizując czas eksploatacji urządzenia.
    Mam nadzieję, że pomogłem, ale w razie pytań – pisz.
    _____________________________ ___
    Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.
  • Korzystając z wizyta @Ekspert_Philips to może i mi coś poleci :)

    Podobnie jak u @AS2 zarost nie jest twardy. Skóra nie wrażliwa na podrażnienia zawłaszcza po goleni :)

    Tylko pułap cenowy trochę niszy max 250 zł
  • Witaj Desperat,

    Przepraszam, że odpisuję dopiero dzisiaj, ale mam nadzieję, że mogę jeszcze pomóc.

    Otóż we wskazanym przez Ciebie pułapie cenowym możesz kupić model z serii Senso Touch 2D, który wcześniej opisywałem, ale nie będzie on wyposażony w bazę myjącą. Model RQ1150 posiada wszystkie opisywane funkcje RQ1160, poza systemem Clean&Charge, który ułatwia czyszczenie głowic golących.

    Mam nadzieję, że pomogłem, ale jeśli tylko masz jakieś pytania – napisz na ekspert@philips.com. Będę mógł odpowiedzieć zdecydowanie szybciej.

    ____________________________
    Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

  • Witam Tez potrzebuje pomocy w wyborze golarki dla mojego mężczyzny.
    Ma bardzo twardy zarost..
    I dość wrażliwa skore..
    przewidziany koszta500/600 zł

Witaj nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeżeli chcesz dołączyć użyj jednego z poniższych buttonów!

Aktywni w tej dyskusji

Otagowano

Kategorie | Kontakt | Regulamin


© 2011 - 2017 Dopytaj.pl